Opinie intenskin

 • Patryk
  Żona poprosiła o zamówienie intenskin na stronie, przeczytała na jakimś forum, że jest to bardzo dobry produkt do pielęgnacji i odmładzania. Cóż, zamówiłem kilka paczek na raz, akurat na stronie był duży rabat. pięćdziesiąt%. Używam go od kilku dni, wyraźnie się odświeżył, twarz już błyszczy.
  intenskin
 • Izabela
  Używam kremu intenskin od dwóch miesięcy i po prostu nie mam go dość. Krem doskonale pielęgnuje skórę, likwiduje ślady zmęczenia i cienie pod oczami. Ale co najważniejsze, dzięki kremowi zmarszczki są naprawdę wygładzone, a kontur twarzy również idealnie napięty. Kupiłam krem w prezencie dla wszystkich moich przyjaciół oraz dla siebie i mojej mamy po 2 opakowania.
  intenskin
 • Marta
  Ten krem poleciła mi koleżanka z pracy, według niej to najlepszy produkt pielęgnacyjny, działa nie gorzej niż zabiegi w salonach kosmetycznych. Stosuję intenskin dopiero od tygodnia, mogę powiedzieć, że skóra jest naprawdę świeższa, kolor zdrowszy, pory się zwęziły, a zmarszczki stały się mniej widoczne.
  intenskin
 • Julia
  Od dawna używam intenskin na zmarszczki, doskonałe narzędzie. Dobrze odświeża twarz, a zmarszczki z plamami znikają. Przy regularnym stosowaniu możesz wyglądać o 10 lat młodziej bez zabiegów kosmetycznych, które ostatnio stały się modne. Nie ufam, ale krem ma naturalny skład, co oznacza, że na pewno nie zaszkodzi.
  intenskin
 • Patrycja
  Moja córka dała mi Intenskin na wakacje. Mówi, że nowy produkt jest dobry zarówno do pielęgnacji, jak i od razu na zmarszczki. Od dwóch tygodni smaruję, patrzę i rzeczywiście – moja twarz jest świeższa, a zmarszczki nie są już widoczne. Będę nadal go używać!
  intenskin
Ocena intenskin
5
18