Instrukcja użycia intenskin

Regeneracja skóry twarzy to główny cel innowacyjnego kremu przeciwzmarszczkowego intenskin, jednak aby zmaksymalizować efekt aplikacji, postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji.

Instrukcja użycia kremu intenskin

Instrukcja stosowania kremu przeciwzmarszczkowego Intenskin

W obsłudze narzędzia nie ma nic skomplikowanego, szczegółowy przewodnik jest dołączony do każdego opakowania narzędzia, ale w celach informacyjnych udostępniamy również instrukcje w formie elektronicznej.

Jak stosować krem intenskin

  1. Usuń makijaż i oczyść powierzchnię twarzy wacikiem i środkiem czyszczącym lub tonikiem.
  2. Niewielką ilość kremu nanieść na powierzchnię skóry i delikatnie wmasować opuszkami palców, aż do całkowitego wchłonięcia.
  3. Krem nakładaj codziennie, rano i wieczorem, dla szybkiego zauważalnego efektu. Używaj również więcej kremu zimą, aby chronić skórę przed zimnym powietrzem i odmrożeniami.

Unikalna kompleksowa formuła kremu pozwala na stosowanie go jako produktu pielęgnacyjnego zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, bez konieczności stosowania produktów pielęgnacyjnych firm trzecich. A dzięki lekkiej strukturze krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów, nawet jeśli dostanie się na ubrania.

Wskazania do stosowania

Zwróć uwagę na objawy przedwczesnego starzenia:

  • Pojawienie się drobnych zmarszczek w kącikach oczu i ust
  • Ścienienie naskórka, utrata jędrności
  • Wygląd pigmentowanych obszarów skóry
  • Opóźnione gojenie zmian skórnych
  • Deformacja wyraźnego konturu twarzy, wiotczenie i zwiotczenie skóry

Jeśli pojawi się którykolwiek z tych objawów, należy skorzystać z pomocy środka regeneracyjnego intenskin, aby przywrócić skórze i chronić przed przedwczesnym starzeniem się w przyszłości.

Przeciwwskazania

Podczas badań klinicznych grupa kontrolna nie stwierdziła przeciwwskazań do stosowania kremu. Nie zaleca się jednak stosowania produktu w przypadku uczulenia na jeden lub więcej składników kremu. W takim przypadku należy zwrócić się o poradę do kosmetyczki w Polsce. Produkt nie ma również skutków ubocznych, dzięki swojej naturalnej formule.