Doświadczenie użytkowania intenskin

Witam, w mojej recenzji chcę podzielić się moim osobistym doświadczeniem stosowania kremu przeciwstarzeniowego intenskin. Mam 32 lata i nigdy tak naprawdę nie dbałem o swoją skórę. Tak, od czasu do czasu robiłam różne maseczki i używałam tanich kremów, ale nigdy nie chodziłam do spa i nie wykonywałam żadnych poważnych zabiegów. W efekcie mam zauważalne worki pod oczami, zaczynają się pojawiać pierwsze poważne zmarszczki, moja skóra wygląda blado i niezbyt zdrowo.

Doświadczenie z intenskin od Emily z Monachium

Zdjęcie kremu Intenskin na dłoni z recenzji Emily z Monachium

Powodem do myślenia o odejściu i odmłodzeniu był ślub mojej najlepszej przyjaciółki, która niedawno skończyła 33 lata, ale wygląda całkiem nieźle, jest o 7-10 lat młodsza od swojego wieku. Po uroczystości, zostawiłem ją sam na sam z nią, podzieliłem się swoimi obawami o swój wiek: lata mijają, a ja wciąż jestem samotna. A wraz z wiekiem coraz trudniej jest znaleźć godnego mężczyznę, zwłaszcza jeśli nie dbasz o siebie.

Koleżanka tylko śmiała się z moich uczuć, mówiąc, że na pewno spotkam mojego jedynego mężczyznę. Ale widząc, że bardzo się martwię, poleciła mi krem intenskin. Według niej to dzięki intenskin udaje jej się wyglądać jak dziewczyna i zachować młodość, pomimo numerów w paszporcie.

Oczywiście nie uwierzyłam jej na słowo i postanowiłam dowiedzieć się więcej o tym cudownym lekarstwie. Poszperając w Internecie, przeczytałem wiele pochwalnych recenzji na temat stosowania intenskin, wraz z poradami, aby kupić krem na oficjalnej stronie internetowej - więc mówią, że jest znacznie tańszy i nie ma prawdopodobieństwa uzyskania podróbka. Po kilku dniach refleksji udałem się na stronę i złożyłem zamówienie. Tydzień później paczka z kremem dotarła na pocztę, gdzie ją odebrałam.

Opakowanie z kremem zawierało również szczegółową instrukcję stosowania produktu. Postąpiłam zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji i zaczęłam nakładać krem dwa razy dziennie, rano i wieczorem, po zmyciu makijażu i zastosowaniu toniku oczyszczającego.

Efekt stosowania kremu

Efekt stosowania kremu Intenskin, doświadczenie Emily z Monachium

Tydzień później zauważyłam pierwszy efekt – pory były zauważalnie zwężone, zniknęły drobne pryszcze i stany zapalne, kolor skóry stał się zdrowszy i bardziej wyrównany.

Zainspirowany kontynuowałem używanie produktu. Wtedy zaczęłam zauważać jak worki pod oczami stopniowo znikają, a zmarszczki mimiczne wygładzają się i powoli znikają. Skóra jest bardziej napięta i elastyczna w dotyku.

Wkrótce ludzie wokół mnie zaczęli zauważać, że stałam się ładniejsza, w pracy zaczęły napływać komplementy od kolegów, a moi przyjaciele zaczęli podejrzewać, że zrobiłem operację plastyczną lub uciekłem się do zastrzyków kosmetycznych.

Stosuję krem od 3 miesięcy i mogę powiedzieć, że w stu procentach uzasadnia swoją nazwę, skóra naprawdę się odmładza i w ciągu kilku miesięcy stosowania można stracić kilka lat.

Niedawno poznałem młodego mężczyznę i nawiązaliśmy związek. Zasypuje mnie prezentami i słowami miłości, a ja z uśmiechem wspominam koleżankę, że poradziła mi krem intenskin. Remedium mogę polecić każdej kobiecie, która chce sobie przypomnieć, że wiek w paszporcie nie determinuje naszego życia, ale w każdym wieku można wyglądać młodo i świeżo!